NEJBLIŽŠÍ TURNAJ:  13. 7. 2024 - ČERVENCOVÝ TURNAJ AG EAGLES BRNO

Naše hřiště

Adam, Eva a Venuše

Na jaře roku 2018 jsme dokončili realizaci areálu Bowling Brno. Byly to nezapomenutelné chvíle, ale pokud jsme nechtěli ustrnout, museli jsme pokračovat dál… Naplnit základní heslo projektu jež znělo a zní: „Bébéčko to není jen bowling!“.
Po složitých peripetiích při zvažování a vyhodnocování všech možných volnočasových aktivit, po vypití nespočtu odpoledních pracovních káv, jsme nakonec dospěli k zásadnímu a definitivnímu rozhodnutí: „Postavíme Adventure golf!“ Tehdy jsme samozřejmě ani náznakem netušili co vznikne, co se nám podaří vybudovat, ale přesně ten okamžik byl tou nejrozhodnější vteřinou při vzniku dnes již padesáti čtyř jamkového adventure golfového areálu „Adam, Eva a Venuše“.

V dubnu 2019 jsme dokončili Evu. Hra na ní je velmi příjemná, ona velkoryse dokáže odpustit menší chybky. Ladné linie jejího ženského těla navíc podvědomě vyvolávají příjemné pocity pohody a možného úspěchu. Skvělé hřiště pro začátečníky a pro hobby hráče adventure golf.

V dubnu 2020 jsme dokončili Adama. To už je bohužel jiná káva. Dlouhé pravoúhlé jamky připomínají urostlého vysvalovaného borce. Ten si ale nedá nic líbit, každou chybu navíc ještě zveličí a teprve potom potrestá. Ideální hřiště pro spíše již zkušenější hráče.

V červnu 2022 jsme dokončili zcela nové třetí hřiště jež ponese jméno Venuše. Tu si nesmíte určitě nechat ujít, jde o zážitek opět zcela nového rozměru.

Však přijeďte si zahrát; poškádlit Evu, či zkrotit Adama nebo objevovat Venuši.

Vlastimil Chládek

P.S. Pro rychlé zlepšení a pochopení principu Adventure golfu, principů Adama a Evy, můžete shlédnout krátké instruktážní video. Zde názorně uvidíte jak každou – kterou jamku zahrát na jeden úder.